Toplu Taşımacılık Hizmetleri

shutterstock_1217532010

Akıllı Kart

Bozbey, Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Hizmetlerinde, öğrenci ve sivil yolcular için “Aylık Elektronik Abonman Pasosu” sistemi uygulanmaktadır. Bu uygulama yolcularımız için çok rahat ve ekonomik seyahat imkanı sağlamakta ayrıca “Akıllı Kart” uygulamamız ile bozuk para ve bilet sıkıntısı olmadan ve otogara gitmeye gerek kalmadan, tek kart anlaşmalı dolum noktalarından kartlar doldurulabilmekte, kontörlü kartlara yükleme yapıldıkça süre sınırı olmaksızın seyahat edilebilmektedir.

Güçlü Filo – 0 Km Otobüsler

Bozbey, Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Hizmetlerinedaima 0 km araçlarla başlayarak, değerli halkına modern, yeni, sorunsuz ve en kaliteli hizmeti daha en başından sunmaya çalışıyor.

Bozbey, filosundaki araçların periyodik bakımları yetkili servislerince düzenli olarak yapılmakta, böylece müşterilerine sorunsuz yolculuklar yaşatmaktadır. Tüm araçlarında sürücüleri kurumsal çizgisinde tek tip kıyafet giymekte, hizmet anında kesinlikle sigara içilmemektedir.

Güvenirlilik

Bozbey araçlarının tamamı kasko sigortalı olup, yolcularının tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalıdır.

Talep Formu

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!