İzmir

Türkiye’nin üçüncü büyük metropol şehri olan İzmir, hem kültür turizmi hem de yaz turizmi açısından ziyaretçilerinin ilgi odağındadır. Özellikle son yıllarda ülkemizde de büyük faaliyet gösteren mice sektörününde yoğun katılımlar gerçekleştirdiği İzmir’de, şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta olması sebebi ile şehirdeki faaliyetler Alsancak, Konak gibi bölgelerde yoğunlaşmaktadır. Mice sektörünün İzmir’deki diğer durağı ise Adnan Menderes Havalimanı’na yaklaşık 100 kilometre uzaklığı ile bilinen, ancak katılımcılara hem iş hem tatil keyfini birlikte yaşatabilen, masmavi denizi ile tanıdığımız Çeşme olmaktadır.

Alsancak Sevgi Yolu ; Öyle bir cadde düşünün ki her iki yanında devasa palmiye ağaçları, renk renk aydınlatılan bir zemin ve Yeşilçam’ın ünlü isimlerinin yazılı olduğu hatıra plakaları… Her detayı ile İzmir’in ruhunu yansıtmaktadır.

Huzur arayan insanların varış noktası Sığacık… Organik pazarların en ünlüsü ve otantiği olan, kale içerisinde kurulu Sığacık organik pazarındaki Kudret narının şifasını mutlaka denemelisiniz.

Dünyanın en önemli antik şehirlerinden birisi olan Efes Antik Kenti, Yunanlılar tarafından işgal edilmiş ve burada bir Yunan şehri kurulup ismine Ephesus demişler. MÖ. 11 ve 12 yüzyıla dayanan ve günümüze kadar özelliğini koruyan tarihin tozlu sayfalarını mutlaka aralamalısınız. Efes Antik Kenti’ne geldikten sonra Şirince ve Meryem Ana’yı ziyaret etmeyi unutmayın.

İzmir

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!