Okul – Öğrenci Taşımacılığı

okul_tasiti

İnsan hayatının değerinin bilincindeyiz. Geleceğimiz olan çocuklarımızıen güvenli ve konforluşekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmak için gereklişartları yerine getiren firmamız, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızaen iyi hizmeti vermeyi taahhüt eder.

Firmamız, güvenlik ve disiplin şartını göz önüne alarak, öğrenci servisi taşımacılığının rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapılabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadır. Tamamı yeni, her türlü güvenlik şartları yerine getirilmiş araçlar ile çocuklarımızı zamanında ve güvenli bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Çocuklarınızı evinizden alıp evinize teslim etmekteyiz. Çocuklarımızın güvenliği sebebiyle, servis araçlarımızda koltuk sayısından daha fazla kişi taşımamaktayız. Okul Servisi Hizmetiverdiğimiz tüm çocuklarımızı sigortalamaktayız. Sürücülerimize ve hosteslerimize periyodik aralıklarla hizmet eğitimi vermekteyiz.

Öğrenci Servis Taşımacılığında; kaliteden ödün vermeden, en iyi organizasyonu deneyimli ve dinamik kadromuzla, özen ve özveriyle yapacağımızı, böyle bir hizmeti müşterilerimize sunmanın firmamız için gurur kaynağı olacağını belirtiriz. Sorumluluğumuzun bilincinde, geleceğimiz olan çocuklarımız için güvenli bir öğrenci taşımacılığı ilkesiyle yollardayız.

Bizim için, önce insan…

Talep Formu

Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!